اینترنت LTE P2

امکان جابجایی
سرعت دریافت تا ۴۰ مگابیت
امکان استفاده چندین کاربر به صورت همزمان
نصب و راه اندازی فوری
عدم نیاز به خط تلفن

اینترنت TD-LTE یا اینترنت نسل چهار ثابت، آخرین نسل از اینترنت ثابت است که درمقایسه با سایر سرویس‌های اینترنت همچون ADSL، Wimax و Dial-Up، از سرعت بسیار بالاتر، پایداری بیشتر و پینگ پایین تری برخوردار است. اینترنت TD LTE، محدودیت مکانی، نیاز به استفاده از خط‌های تلفن و وجود ظرفیت خالی در مراکز مخابراتی ندارد

نام  TD-LTE از TDD LTE گرفته شده است و مخفف عبارت Time Division Duplexing – Long Term Evolution است. همان طور که از نام آن پیدا است، فناوری LTE یا تکامل بلندمدت، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به صورت بی‌سیم است.

TD-LTE  فرقی ندارد کسب و کار نوپا دارید، خانه دار هستید، دانشجو هستید و یا گیمر! سرویس اینترنت TD-LTE پتیاک پاسخگوی همه‌ی انتظارات شماست. در یک کلام سرویس اینترنت TD-LTE به شما امکان تماشای ویدیو‌های با کیفیت بالا آنلاین، سرعت دانلود فوق‌العاده و بازی آنلاین را می‌دهد.

خدمات اینترنت بی سیم TD-LTE از جدیدترین فناوریهای ارائه اینترنت پر سرعت در کشور مبتنی بر فناوری نسل ۴ ثابت است که با سرعت بالا (۴۰Mbps)یکی از مناسب ترین راه ها برای دسترسی به شبکه اینترنت می باشد.

این سرویس  قابلیت جابه‌جایی و امکان دریافت سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش در سراسر کشور را دارد ولی در صورتی که نیاز به پوشش دهی کامل دارید پتیاک پیشنهاد می کند سرویس p3 را خریداری کنید

برای استفاده از اینترنت بی‌سیم TD LTE پتیاک نیاز به تهیه مودم و سیم کارت مخصوص آن است و با مودم‌های ADSL امکان دریافت این سرویس وجود ندارد.

جهت اطمینان از امکان دریافت سرویس LTE پتیاک در محل مورد نظر شما، می توانید به نقشه مناطق تحت پوشش مراجعه فرمایید.

کلیه سرویس های شرکت پتیاک از پشتیبانی ۲۴ ساعته بهره مند می‌باشند.

به طور کلی چنانچه محل جدید نیز تحت پوشش مناسب شبکه اینترنت بی‌سیم TD LTE باشد، امکان جابه‌جایی مودم و استفاده از آن در محل جدید وجود خواهد داشت اما در راستای دریافت خدمات اینترنت مطلوب با کیفیت و ثبات بالا، توصیه می شود با کارشناسان شرکت پتیاک در تماس باشید.