اینترنت LTE :

td lte
امکان جابجایی
سرعت دریافت تا ۴۰ مگابیت
امکان استفاده چندین کاربر به صورت همزمان
نصب و راه اندازی فوری
عدم نیاز به خط تلفن

خدمات اینترنت بی‌سیم نسل ۴.۵ ثابت (TD LTE)، جدیدترین نسل از اینترنت ثابت است که درمقایسه با سایر سرویس‌های اینترنت از سرعت بالایی برخوردار است. این تکنولوژی فاقد محدودیت‌های مکانی است و جهت دریافت آن نیاز به خط تلفن نمی‌باشد. این سرویس در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای تامین بی‌سیم اینترنت منازل، سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌ها به شمار می‌رود.
گسترش انواع خدمات مبتنی بر وب مانند رسانه‌های اجتماعی، تلویزیون‌های اینترنتی و بازی‌های آنلاین موجب شده هر روز به اتصال اینترنتی پرسرعت‌تری نیاز داشته باشیم.
خدمات اینترنت بی سیم TD LTE از جدیدترین فناوریهای ارائه اینترنت پر سرعت در کشور مبتنی بر فناوری نسل ۴.۵ ثابت است که با سرعت بالا ( ۴۰Mbps) یکی از مناسب ترین راه ها برای دسترسی به شبکه اینترنت می باشد.


نام TD LTE از TDD LTE گرفته شده است و مخفف عبارت Time Division Duplexing – Long Term Evolution است. همان طور که از نام آن پیدا است، این فناوری بر پایه نسل چهارم و نیم اینترنت (۴.۵G LTE) می‌باشد. فناوری LTE یا تکامل بلندمدت، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به صورت بی‌سیم است.
این فناوری، با استفاده از یک سیم‌کارت که در داخل مودم مخصوص این سرویس قرار خواهد گرفت، قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت ثابت نسل چهارم و نیم را فراهم می‌آورد. همچنین سرعت و پایداری بالای خدمات اینترنت TD LTE سبب شده این سرویس گزینه مناسبی جهت مشاهده فیلم آنلاین با کیفیت HD ، دانلود فایل ، کاربری شبکه های اجتماعی و تماس های صوتی و ویدئویی باشد.

  • برای استفاده از اینترنت بی‌سیم TD LTE پتیاک نیاز به تهیه مودم و سیم کارت مخصوص آن است و با مودم‌های ADSL امکان دریافت این سرویس وجود ندارد.
  • جهت اطمینان از امکان دریافت سرویس LTE پتیاک در محل مورد نظر شما، می توانید به نقشه مناطق تحت پوشش مراجعه فرمایید.
  • کلیه سرویس های شرکت پتیاک از پشتیبانی ۲۴ ساعته بهره مند می‌باشند.
  • به طور کلی چنانچه محل جدید نیز تحت پوشش مناسب شبکه اینترنت بی‌سیم TD LTE باشد، امکان جابه‌جایی مودم و استفاده از آن در محل جدید وجود خواهد داشت اما در راستای دریافت خدمات اینترنت مطلوب با کیفیت و ثبات بالا، توصیه می شود با کارشناسان شرکت پتیاک در تماس باشید.