اینترنت LTE

امکان جابجایی
سرعت دریافت تا ۸۰ مگابیت
امکان استفاده چندین کاربر به صورت همزمان
نصب و راه اندازی فوری
عدم نیاز به خط تلفن

نام TD LTE از TDD LTE گرفته شده است و مخفف عبارت Time Division Duplexing – Long Term Evolution است. همان طور که از نام آن پیدا است، این فناوری بر پایه نسل چهارم و نیم اینترنت (۴.۵G LTE) می‌باشد. فناوری LTE یا تکامل بلندمدت، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به صورت بی‌سیم است.

TD-LTEبه‌عنوان یکی از انواع LTE است که برای انتقال داده‌ها از طریق بسته‌های داده‌ای (Packet Data) و تقسیم بندی زمانی برای انتقال داده‌ها به‌کار می‌رود. در TD-LTE، زمان به‌صورت چرخشی میان کاربران به‌کار می‌رود و این فرکانس‌های زمانی به نوبت به کاربران اختصاص داده می‌شوند.

این فناوری، با استفاده از یک سیم‌کارت که در داخل مودم مخصوص این سرویس قرار خواهد گرفت، قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت ثابت نسل چهارم و نیم را فراهم می‌آورد.خدمات اینترنت بی سیم TD-LTE از جدیدترین فناوری های ارائه اینترنت پر سرعت در کشور است که با سرعت بالا (۸۰ Mbps) یکی ازمناسب ترین راه ها برای دسترسی به شبکه اینترنت می باشد. فرقی ندارد کسب و کار نوپا دارید، خانه دار هستید، دانشجو هستید و یا گیمر! سرویس اینترنت TD-LTE پتیاک پاسخگوی همه‌ی انتظارات شماست.

از مهمترین ویژگی‌های این سرویس می‌توان به راه‌‌اندازی سریع و عدم نیاز به خط تلفن ثابت، پهنای باند بسیار بالا، پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود، امکان خرید بسته‌های متنوع و مقرون به صرفه، برخورداری از پشتیبانی ۲۴ ساعته و نیز ارائه مودم با قابلیت جابه‌جایی و امکان دریافت سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش در سراسر کشور اشاره کرد.

برای استفاده از اینترنت بی‌سیم TD LTE پتیاک نیاز به تهیه مودم و سیم کارت مخصوص آن است و با مودم‌های ADSL امکان دریافت این سرویس وجود ندارد. با توجه به اینکه خدمات TD LTE پتیاک با سه پوشش مختلف و تعرفه های مختلف ارائه می شود می توانید جزییات مربوط به هرکدام از این سرویس ها را در سایت مطالعه نمایید.