درباره ما

about-us

پتیاک سیستم در یک نگاه

همانطور که می دانید در جهان امروز با گسترش ارتباطات و با توجه به کمرنگ شدن مرزهای تجاری از طریق کسب اطلاعات و متصل شدن به پایگاه ها و منابع اطلاعاتی، رقابت در این حوزه روز به روز سخت تر می شود. از این رو شرکت پتیاک سیستم با هدف راه اندازی خدمات اطلاع رسانی، اینترنت و تجارت الکترونیک از سال ۱۳۸۵ آغاز به فعالیت نموده که از همان ابتدای تاسیس با تکیه بر پشتوانه مستحکم علمی، تجربی و با بهره مندی از مدیران و کارشناسان مجرب و کارآزموده مبادرت به ارائه خدمات وسیعی در حوزه های گوناگون اینترنت و فناوری اطلاعات نموده است.

ما مفتخریم که علیرغم تمام ناملایمات موجود بر سر راه ارائه خدمات همچنان با قدرت و استواری در مسیر خدمت ایستاده و پشتوانه عظیمی از اعتماد مشتریان عزیزمان را به عنوان سرمایه ای وصف ناپذیر توشه راه نموده ایم و هم اکنون این شرکت به عنوان تکیه گاهی مطمئن با راه اندازی و گسترش خدمات خود و توسعه شبکه وسیع و پایدار بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات به متقاضیان در اختیار دارد.

خط مشی شرکت:

احترام به تمامی مشتریان بدون هیچگونه تبعیض

شفافیت در برخورد و صداقت در اطلاع رسانی و جلب اعتماد و رضایت

پایش مستمر و سعی در بهبود کیفیت

اهداف شرکت:

ایجاد دسترسـی به اینترنت با سرعت های بسیـار بالا به صورتی که در شأن و منزلت کاربران باشد

گسترش سرویس دهی به نقاط بیشتری از کشور

ایجاد پایگاه داده امن برای ارائه سرویس های ابری و خدمات میزبانی

مجوز های فعالیت و عضویت ها

شرکت پتیاک سیستم با حفظ روح قانون مداری و تعالی از ابتدای فعالیت خود با اخذ مجوزهای لازمه حاکمیتی، همچنین عضویت در سازمان های بین المللی و صنفی خود را در مسیر رعایت حقوق مشتریان و پایبندی به اصول فناوری قرار داده است.

اولین دارنده پروانه سراسری ارائه خدمات ارتباطی ثابت (Servco) به شماره ۱۱-۹۵-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

دارنده رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک

عضویت در RIPE Network Coordination Center

عضویت در سازمان نظام صنفی و رایانه ای

عضو کمیسیون اینترنت و انتقال داده

عضویت در کمیته ارتباطات ثابت اتاق بازرگانی

عضویت در انجمن صنفی کارفرمایی ارتباطات ثابت Servco