تلفن ثابت پی تل سازمانی

مشغول نشدن خطوط در تماس های هم زمان
قابلیت جابه جایی
انتخاب شماره دلخواه
تصمین کیفیت تماس های تلفنی روزانه
نصب و راه اندازی فوری

خط تلفن اینترنتی Voip یا صدا بر روی پروتکل اینترنت (Voice over Internet Protocol) فناوری است که به شما امکان می دهد ‌تماس های تلفنی خود را به جای استفاده از خطوط مخابرات، از طریق اینترنت برقرار کنید.
با خط تلفنVoip، صدای شما به سیگنال‌های دیجیتالی تبدیل شده و از طریق اینترنت به گیرنده ارسال می‌شود. گیرنده صدای شما را از طریق تلفن رومیزی یا گوشی موبایل می‌ شنود. خدمات سرویس خط تلفن اینترنتی Voip مزیت‌ های فراتر از برقراری ارتباط صوتی دارد.
این محصول امکان برقراری تماس‌های متعدد و هم‌زمان ورودی و خروجی را فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به خطوط مجزای تلفن، شماره پی تل خود را دریافت و به تعداد مورد نیازتان بر روی این شماره، کانال ایجاد کنید.
یکی از مهمترین مزایای پی تل برای سازمان ها سرعت راه اندازی و ارائه خدمات است یعنی در مواردی که ممکن است راه اندازی تلفن های یک سازمان تا یک ماه زمان ببرد پتیاک در کمتر از یک روز تمام مراحل برقراری ارتباط را انجام می دهد.

پتیاک سرویس تلفن ثابت اینترنتی خود را با نام پی تل ارائه می نماید. پی تل به صورت شماره های ۸ رقمی و با پیش شماره ۹۱۵۹ ارائه می شود که چهار رقم بعدی توسط مشتری قابل انتخاب خواهد بود.