تلفن ثابت VOIP خانگی پی تل

عدم نیاز به خط تلفن
قابلیت جابه جایی
انتخاب شماره دلخواه
تضمین کیفیت تماس
نصب و راه اندازی فوری

پتیاک، سرویس تلفن ثابت اینترنتی (VOIP) خود را با نام پی تل ارائه می نماید. پی تل به صورت شماره های ۸ رقمی و با پیش شماره ۹۱۵۹ ارائه می شود که چهار رقم بعدی توسط مشتری قابل انتخاب خواهد بود.

راهکار تلفن ثابت پتیاک با هدف بهبود کیفیت تماس ها و کاهش هزینه به وجود آمده است. پی تل این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد که تمامی ارتباطات تلفنی خود را بر روی بستر اینترنت برقرار کنند.

اگر قصد دارید از خدمات تلفن VOIP خانگی پتیاک بهره مند شوید اما تجهیزات فعلی تلفن شما قدیمی است، با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید تا شما را در مورد نحوه به کار گیری بستر فعلی سیم کشی تلفن داخل منزل شما برای استفاده از این خدمات این مورد راهنمایی نمایند.

با بهره گیری از این سرویس، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند.
تلفن ثابت VOIP خانگی پی تل مزایای متعددی نظیر مقیاس‌پذیری(Scalability)، مالکیت دائمی، جابه‌جایی آسان و کاهش هزینه را در اختیار کاربران خانگی قرار می‌دهد.
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و دریافت خدمات ویژه تلفن می توانید با شماره ۱۴۵۵ تماس بگیرید.